Ankara Özel Samanyolu Eğitim Kurumlarının 7. ve 8. Sınıflara yönelik düzenlediği matematik yarışması bu haftasonu yapıldı ve sonuçları açıklandı.
2 aşamalı yarışmayla alakalı detaylı bilgiyi yarışmanın internet sitesinden alabilirsiniz: http://yarisma.samanyolu.k12.tr/
Yarışma sonuçları için yazının devamını okuyunuz.
Sorulara sitemizdeki olimpiyat ->sorular bölümünden ulaşabilirsiniz.
Adı
|
Soyadı
|
Okulu
|
Madalya
|
|
1
|
M AKİF | YILDIZ | Aziziye Ilköğretim Okulu |
Altın
|
2
|
Ö BURAK | ONAR | Sabahattın Zaım Anafen İlköğretım Okulu |
Altın
|
3
|
MEHMET | SÖNMEZ | İzmir Yamanlar İlköğretım Okulu |
Altın
|
4
|
M İKBAL | ULVİ | Aziziye Ilköğretim Okulu |
Altın
|
5
|
YASİN | ÖZYÜREK | Aziziye Ilköğretim Okulu |
Altın
|
6
|
UFUK | KANAT | Batman İrfan İlköğretım Okulu |
Altın
|
7
|
HALIL | ÇİLDİR | İzmir Yamanlar İlköğretım Okulu |
Altın
|
8
|
BİLGEHAN | ERGAN | İzmir Yamanlar İlköğretım Okulu |
Altın
|
9
|
EFE | AKENGİN | Sabahattın Zaım Anafen İlköğretım Okulu |
Altın
|
10
|
EBUBEKİR | KARABUĞA | İzmir Yamanlar Işik Kolejı |
Altın
|
11
|
FATİH | ASLAN | Balıkesir Fırat Ilköğretim Okulu |
Altın
|
12
|
HAYRUNİSA | TAKCI | Sakarya Ufuk Işık İ.Ö.O |
Altın
|
13
|
ALPEREN | AÇIKGÖZ | Manisa Gündüzalp Ilköğretim Okulu |
Gümüş
|
14
|
M TALHA | UYAR | İzmir Yamanlar Işik Kolejı |
Gümüş
|
15
|
YASİN | ALPAY | Burç Okullari Çukurova Burç İlköğretım Okulu |
Gümüş
|
16
|
ORHAN | TEKİNEŞ | Sakarya Ufuk Işik İ.Ö.O |
Gümüş
|
17
|
KENAN | ALTUN | Haznedar Gökkuşaği İlköğretım Okulu |
Gümüş
|
18
|
MUSTAFA | UYAR | İzmir Yamanlar Işik Kolejı |
Gümüş
|
19
|
BERFİN | ŞİMŞEK | İzmir Yamanlar Zübeyde Hanım Ilköğretim Okulu |
Gümüş
|
20
|
TAHA | VAROL | Haci Ömer Taşar İkbal İ.Ö.O |
Gümüş
|
21
|
RIDVAN | AKSU | İstanbul Sevgi Çiçeği Anafen Ilköğretim Okulu |
Gümüş
|
22
|
AHMET YASİN | YİTİK | İzmir Izmir Fatih Ilköğretim Okulu |
Gümüş
|
23
|
CİHAT | ÖĞÜTÇÜ | İzmir Yamanlar Özyurt İlköğretım Okulu |
Gümüş
|
24
|
VOLKAN | DEMİR | Bahçelıevler Gökkuşaği Kolejı |
Gümüş
|
25
|
YAKUP | KIVANÇ | İstanbul Sevgi Çiçeği Anafen Ilköğretim Okulu |
Gümüş
|
26
|
HÜSEYİN | AKSOY | Antalya Toros İ.Ö.O. |
Gümüş
|
27
|
ERHAN | İLBİLGİ | Van Serhat İ.Ö.O |
Gümüş
|
28
|
YUSUF | KÖROĞLU | Bahçelıevler Gökkuşaği Kolejı |
Gümüş
|
29
|
SÜHEYB | BİLİCİ | İstanbul Ümranıye Anafen İ.Ö.O |
Gümüş
|
30
|
ANIL | TOPAL | İstanbul Topkapı Fetih İlköğretim Okulu |
Gümüş
|
31
|
ABDUSSAMET | DAĞ | Rabıa Arikan İlköğretım Okulu |
Gümüş
|
32
|
N M SENA | DAĞDEVİREN | Denizli Servergazi I.Ö.Okulu |
Gümüş
|
33
|
GİZEM | ATALAY | Zonguldak Ufuk İlköğretım Okulu |
Gümüş
|
34
|
ÇAĞATAY | AKKOYUN | Sivas Sultan Murat İlköğretım Okulu |
Gümüş
|
35
|
FATİH | GEVŞEMEZOĞLU | Balıkesir Fırat Ilköğretim Okulu |
Gümüş
|
36
|
M EBRAR | AKTAŞ | İstanbul Çekmeköy Anafen Ilköğretim |
Bronz
|
37
|
M FATİH | SARIGEDİK | İzmir Yamanlar İlköğretım Okulu |
Bronz
|
38
|
MEHMET | FERLİBAŞ | Ümıt İlköğretım Okulu |
Bronz
|
39
|
YILMAZ | ŞAHİN | Isparta Altinbaşak Çakin İlköğretım Okulu |
Bronz
|
40
|
ÇAĞLA | VARDAR | Bursa İlkbahar İlköğretım Okulu |
Bronz
|
41
|
NAFİ AHMET | TURGUT | Merter Fatıh İlköğretım Okulu |
Bronz
|
42
|
BURAK | VARICI | Sabahattın Zaım Anafen İlköğretım Okulu |
Bronz
|
43
|
ATANUR | ATA | İstanbul Bahçelievler Fatih İlköğretim Okulu |
Bronz
|
44
|
ELİF | ATEŞ | Adana Burç Okullari Mehmet Öge İlköğretım Okulu |
Bronz
|
45
|
AYŞEGÜL | MALDAR | Balıkesir Fırat I.Ö.O |
Bronz
|
46
|
SAMİ | YILMAZ | Konya Selçuklu Abdullah Aymaz İ.Ö.Okulu |
Bronz
|
47
|
RUTKAY | BOZKURT | İzmir Izmir Fatih Ilköğretim Okulu |
Bronz
|
48
|
BURAK | DEMİR | Merter Fatıh İlköğretım Okulu |
Bronz
|
49
|
VELİ CAN | ERDEM | Sabahattın Zaım Anafen İlköğretım Okulu |
Bronz
|
50
|
ETHEM | KILDIR | Antalya Toros İ.Ö.O. |
Bronz
|
51
|
BEKİR | YILDI IM | İstanbul Ümranıye Anafen İ.Ö.O |
Bronz
|
52
|
ALP EMRE | ACAR | Antalya Toros İ.Ö.O. |
Bronz
|
53
|
ABDÜLATİF | KÖKSAL | Kocaeli İzmıt Erkul İlköğretım Okulu |
Bronz
|
54
|
ALTAY | POLAT | Kahramanmaraş Öz Derya Kolejı |
Bronz
|
55
|
MUHAMMED | CERİTOĞLU | İkbal İlköğretım Okulu |
Bronz
|
56
|
A MERVE | GÜNGÖR | Elazığ Mustafa Sabuncu İ.Ö.O |
Bronz
|
57
|
BETÜL | ERDOĞAN | Erzurum Anafen İ.Ö.O |
Bronz
|
58
|
YUSUF | TOPALOĞLU | Merter Fatıh İlköğretım Okulu |
Bronz
|
59
|
EMRE | ALPUN | Elazığ Mustafa Sabuncu İ.Ö.O |
Bronz
|
60
|
B CEYHUN | KARACA | Samsun Delta I.Ö.Okulu |
Bronz
|
61
|
M EMİN | POLATER | Reşat Kazancı İlköğretim Okulu |
Bronz
|
62
|
MUHAMMED | YONUCU | Haci Ömer Taşar İkbal İ.Ö.O |
Bronz
|
63
|
İPEK | TURHAN | Kocaeli Kocaelı Merkez Anafen İ.Ö.O |
Bronz
|
64
|
OSMAN | AKAR | İzmir Yamanlar Özyurt İlköğretım Okulu |
Bronz
|
65
|
ESRA | KOCAKIR | Karabük Eskipazar 60.Yıl Vali Nafiz Kayalı İ.Ö.O. |
Bronz
|
66
|
ŞULE | İDACI | Sakarya Ufuk Işik İ.Ö.O |
Bronz
|
67
|
DAMLA | ÇİFTÇİ | Kaman Merkez İ.Ö.O |
Bronz
|
68
|
M FATİH | ÇEPİL | Kocaeli Kocaelı Anafen İ.Ö.O Körfez Şubesı |
Bronz
|
69
|
GÜLİSTAN | DURSUN | İçel Yıldırımhan Ilköğretim Okulu |
Bronz
|
70
|
BURAK | BAHÇECİOĞLU | Elazığ Mustafa Sabuncu İ.Ö.O |
Bronz
|
71
|
FERHAT | KAÇAR | Bursa Nılüfer Yildirim İlköğretım Okulu |
Bronz
|
72
|
ZEYNEP | TERZİ | Balıkesir Fırat I.Ö.O |
Bronz
|